Ökotantsufestival 2009

II Ökotantsufestival on lõppenud!

Suur aitäh kõigile ökotantsuhuvilistele, osalejatele ja juhendajatele!
Suur aitäh þüriile!
Suur aitäh Ökokrati meeskonnale! 

Toimumiskuupäeva kokkulangemine emakeelepäevaga pakkus mitmeid tantsulahendusi Eestimaa kauni looduse kui rahvusliku väärtuse ja isamaalisuse ühendamiseks. Tantsud sisustati isamaalise muusika ja rahvarõivastega, mille värvid kujutasid erinevaid ökosüsteeme.

Þürii iseloomustas ökotantse neile kõige omasema tiitliga. Selgitati publiku lemmikud.

Vaata festivali kokkuvõtet.

Vaata valmistumist tantsufestivaliks! Koonga PK ja Kohilast ja Narva saadetud materjalid siit:

Tuletame meelde ka ökokrati vanemaid laule-tantse: "Mets on kodu", "Kalad elavad vees" ning "Ära viska prügi maha!" Kuusalus tantsime neid tantse kõik koos! Valmistumisel on abiks tantsuvideod: vaata siit!

NB! Esinemisjärjekord on selgunud, vaata!

1. märtsil 2008 toimus Kuusalus esmakordselt Ökotantsufestival. Tantsides ja lustides jäljendati loodust.  Vaata tantsufestivali tutvustavat  videoklippi !

14. märtsil 2009 toimub II Ökotantsufestival Kuusalu Keskkoolis.

Osaleda saavad kõik eelnevalt registreeritud üldhariduslike koolide ja lasteaedade rühmad. Erinevalt eelmisest aastast on seekord vaja tasuda osalemistasu 40 krooni iga osaleja, õpetaja või juhendaja kohta, mis tuleb tasuda vahetult pärast kodulehel registreerumist  MTÜ Ökokratt pangakontole 221021497248 hiljemalt 25. jaanuar 2009. Maksekorralduses märkida ära kooli/grupi nimi ja vanuserühm. Soovi korral esitame arve.

Ökotantsufestival toimub paralleelselt kahes saalis kell 11.00 - 16.00. Saabumine Kuusalu Keskkooli 14. märtsil 2009 kell 10 -10.45.

Kaasa võtta vahetusjalanõud! NB! Vahetusjalanõud ei saa olla terava kontsaga ja musta jälgijätva tallaga!

Kuna esinemine on erinevates kohtades, vajame korralduse huvides eraldi registreerimist: 

noorem vanusegrupp (lasteaed ja kuni 3. klassid).  Registreerunud:

vanemad (4. kuni 12. klassini). Registreerunud:

NB! Registreerunute nimekirjas on asutused, kellelt on juba raha laekunud! 

Tulumaksusoodustus

MTÜ Ökokratt on kantud Tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja Vabariigi Valitsuse 3. jaanuari 2006. a korraldusega nr 3 .

See tähendab, et tehes annetuse MTÜ Ökokratt kontole saate tulumaksusoodustust oma tulumaksudeklaratsiooni täites tulumaksu võrra. Ettevõttele tähendab see  erisoodustusmaksu vabalt annetuse tegemist. Makse tegemisel ärge unustage märkimast oma isikukoodi või ettevõtte registreerimisnumbrit.

Festivali reglement näeb ette, et esitatav tants peab olema noorte ja nende juhendajate omalooming, mis seotud looduse- ja keskkonnateemaga, olenemata tantsustiilist. Esitatud ilmekalt ja hea tujuga eakohaste eneseväljendusoskuste ja kehalistele võimete kohaselt. (Tutvu reglemendiga!)

Peojuhiks on väiksematele Marko Pille, suurematele tantsuõpetaja Vahur Agar, kes on  hiphop/streetdance, newstyle, ragge`i ja breakdance asjatundja. Vahur on rahvusvaheliselt tuntud tantsuõpetaja. Esinenud ja õpetanud tantsimist Prantsusmaal, Inglismaal, Portugalis, Taanis, Soomes ja Itaalias.

Kõikidel osalejatel on vajalik haridusasutuse registreerimine hiljemalt 20. jaanuariks 2009, täites ära ankeedi Ökokrati kodulehel www.okokratt.ee, märkides ära osalejate arvu, kava sisu ja juhendaja nime ning kontaktandmed. Registreerumine toimub registreerimisjärjekorra alusel kohtade arvu täitumiseni.

Registreerunute vahel loosib esinemisjärjekorra Kuusalu Keskkooli direktor Vello Sats hiljemalt 10. veebruaril 2009.

Esimeses saalis astuvad üles lasteaialapsed ja õpilased kuni 3. klassini, teises saalis 4.- 12. klasside esinejad.

Etteastete muusikapalad tuua kaasa CD-plaadil, millele märgitud kooli/grupi nimi, vanusegrupp, tantsu nimi (CD esitatakse kohapeal registreerimisel). Muusika autoriõiguste eest vastutab esineja.

Saali heli-, valgus- jm efekte korraldab DJ Center (Anti Hindov).

Söögipausid Kuusalu Keskkooli sööklas (peakokk Aili Kiigske) juhendamisel kõikidele osalejatele. Pakume saabudes kõikidele näksimiseks porgandit ja kaalikat, lõunasööki väikestele ja suurtele. Lahkudes anname juhendajaga kaasa kohukesed.

Þürii hindab ja annab välja eriauhinnad!.

Ka sel aastal ootame Teie ettevalmistustest tantsufestivaliks pilte ja jutte, mis avaldatakse meedias ja meie kodulehel.