Tegevusplaani koostamise arutelu
Tegevusplaani koostamise arutelu
Otseülekanne on lõppenud.
Vaata kriisiolukorra tegevusplaani koostamise arutelu-koosoleku videosalvestust!
28. novembril, reedel, kell 12-15 toimub Puhta vee teemapargi õppehoones, Metsamõisal Järsi külas Tamsalu vallas Lääne-Virumaal piirkonna kriisiolukorra tegevusplaani koostamise arutelu-koosolek.
Sündmusel osalemiseks on vajalik registreeruda e-posti aadressil: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreerimine lõppeb 20. novembril 2014 või kohtade täitumisel.
Sündmusest tehakse internetis otseülekanne pildi ja heliga.
Sündmus on alguseks piirkonna kriisiolukorra tegevusplaani koostamisele, mida viiakse läbi projekti „ Ääremaa üheskoos turvaliseks!“ raames.
Piirkonna sihtgrupiks on Järvamaa, Lääne-Virumaa ning Järva-Jaani, Tamsalu ja Väike-Maarja valdade elanikud ja organisatsioonid ning kõik teised huvilised nagu kodanikuaktivistid, vabaühendused, ettevõtjad ja avaliku sektori organisatsioonid.
Sündmus toimub ühisnädala raames, mis tutvustab kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda ning toimub käesoleval aastal teist korda ja leiab aset novembrikuu viimasel nädalal, 24.-30. novembril, kodanikupäeva lähistel.
Kriisiolukorra tegevusplaani koostamist ja seda toetavate ettevalmistavate tegevuste elluviimist rahastab Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
MTÜ Ökokrati järgmise 5 aasta üheks peaeesmärgiks ja tegevussuunaks on võimestunud kodanikuühiskond, mille üheks alaeesmärgiks on suurenenud turvalisus ja meetmeks kogukonna teadlikkuse tõstmine turvalisusega seotud teemadel.
Projekti raames on piirkonna elanikud asunud koos enda välja toodud probleem- ja murekohti lahendama. Projekt käivitati käesoleva aasta juulis pääste ja turvalisuse teoreetiliste loengute ja praktiliste õppuste läbiviimisega. Projekti eesmärgiks on kasvatada piirkonna elanike suutlikkust ennetada turvalisusega seotud probleeme, nende ilmnemisel nendega toime tulla ja/või kaugemalt abi oodates olukorra halvenemist vältida. Projekti lähtekohaks on asjaolu, et kui inimesed tunnevad, et neil on piisavalt teadmisi ja oskusi olukorras iseseisvalt toime tulla, paraneb nende enesekindlus ja suutlikkus ning väheneb abituse seisund. Projekti tulemusena inimesed võimestuvad ning on valmis oma kogukonnas/piirkonnas ise hakkama saama.