Esseekonkurss

Essee teemal „Mets õpetab!”  - maht  kuni 1 lehekülg A4 formaadis.  

MIS ON KONKURSI EESMÄRK:

 ·         Saada rohkem informatsiooni õpetajate senistest kogemustest ja kuidas ta kasutab metsas-retkel nähtut ja kogetut oma igapäevatöös õpilastega;

·         Saada informatsiooni õpetajate matkaeesmärkidest;

·         Jagada koolituses osalevate kogenud õpetajate informatsiooni ka noortele õpetajatele, kes võivad saada nendest esseedest ideid oma tulevases töös õpilastega. Selleks avaldatakse esseed www.retked.ee kodulehel Ökokrati projekti erilehel;

·         Juhtida tähelepanu keskkonna probleemidele Eestis ja väärtustada õpetajaid, kes oma tegevusega kasvatavad noori säilitama ja kaitsma loodust. 

 KONKURSI TINGIMUSED:

 ·         Konkurss toimub ajavahemikus 27.03.2007 kuni 30.05.2007 ning esseede viimane postitamise tähtaeg on 30.05.2007.

·         Esseed saadetakse e-posti aadressile Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

·         Tööd peavad olema vormistatud eesti keeles ja elektrooniliselt.

·         Esseel peavad olema vajalikud autori andmed (e-posti aadress, eesnimi ja perekonnanimi, kool ja telefoninumber).

·         Osavõtja annab loa avaldada oma töö (autori soovi korral nimetuna) www.retked.ee Ökokrati projekti erilehel ning annab loa retkekorraldajale Reimann Retked OÜ kasutada nendes esseedes sisalduvat informatsiooni uute retkede väljatöötamisel ning tervikuid tekste või üksikuid lauseid (tekstilõike) uute retkede reklaamlausetena.

·         Konkursil osalenud autoritel ei ole rahalisi ega muid töö autorlusest tulenevaid nõudmisi töö edasise kasutamisel ning Autor loovutab kõik teose suhtes kehtivad varalised õigused konkursi korraldajale.

·         Konkursi korraldajal on tulemuste avalikustamisel õigus konkursile esitatud töid paljundada ja eksponeerida.

KONKURSI VÕITJA AVALIKUSTAMINE:

Peaauhinna (retk kahele OÜ Reimann Retked poolt) võitja avalikustatakse lõpukonverentsil Tallinnas Rahvusooper Estonias 9. juunil 2007.

Esseekonkursi võitjad on Janika Loos Paldiski Gümnaasiumist ja Mall Schmidt Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumist. 

PALJU ÕNNE!

Esseekonkursi võitjatele on auhinnaks meresüsta retk kahele Reimann Retked OÜ poolt Kolga lahe saartele.