Lauritsapäeval luuakse Keskkonnatelgis animatsioone, saadakse nutitarkust ning mängitakse elektriga

Tuleval laupäeval püstitatakse Kuusalu kirikaeda Keskkonnatelk, kus on kõigil huvilistel võimalik osaleda tasuta erinevates töötubades.

Animatsiooni töötoas pannakse külastajate joonistused elama kogenud spetsialistide juhendamisel.
Nuhvli õpitoas, NutiAkadeemias,  saab proovida nippe, kuidas kooli õppekavaga omandatavat loodusinfot veelgi huvitamaks, põnevamaks ning õpetlikumaks muuta.
Lisaks saab mõõta nutiseadmega veekvaliteeti reaalajas ning vaadelda nutimikroskoobis silmaga nähtamatuid objekte. Õppida tundma lõhna- ja maitsetaimi ning saada infot põllukultuuridest.

Elektri ja energiasäästuhuvilistele on avatud LED House töötuba, kus võimalik teha oma esimene joode jootekolviga ning ühendada LED lamp päiksepaneeliga või panna liikuma elektriga mudelauto.

Keskkonnatelgi õpitubadesse on oodatud nii väiksed kui suured külastajad, kes soovivad arendada oma isetegemise oskust, õppida erinevaid energiasäästu nippe, saada tervisliku ja loodussõbraliku käitumise juhiseid ja taaskasutustarkust ning panna proovile oma looduse tundmise oskus.

Õpitoad on avatud laupäeval kell 12-15, laupäeval, Kuusalu kiriku pastoraadi õuel.
 
Keskkonnatelgi tegevused on suunatud inimestele, kes soovivad säästa loodust, arendada iseennast ja aidata kaasa säästliku mõttemaailma arengule.

Keskkonnatelk tegutseb alates 2003. aastast. 2004. aastal sai Keskkonnatelk Keskkonnaministeeriumilt tunnustuse "Keskkonnateoke 2004". Keskkonnatelgi algataja ja läbiviija MTÜ Ökokratt kuulub 2014. aasta algusest ka Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikku.

Lisainfo:

Priit Adler
MTÜ Ökokratt
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
+372 5132149
www.okokratt.ee
www.keskkonnatelk.ee
www.metsamoisa.ee
FB: https://www.facebook.com/metsamoisa