Neeme Algkool

Keskkonnahariduse projekti Ökokratt Neeme kooli tegevused on suures kirjus tabelis. Osad tegevused toimuvad tundide ja vahetundide ajal, aga on ka võimalus huvilistel kampa lüüa pärastlõunati või nädalavahetustel.

Üks enneolematum asi selle kevade Ökokrati raames on BLOGI aadressil www.matkaaarded.blogspot.com mis hakkab edenema esmaspäevast, 28. aprillist ja peaks meelitama loodusesse ka lootusetud arvuti-inimesed... Tegemist on geopeituse-laadse maastikumänguga (ilma GPSita), kus teatud kuupäevadel saab juhiseid nn „aarde“ leidmiseks (saab matkata koos õp Tiinaga või iseseisvalt kaardi järgi, viimast saab näha koolimajas ja blogis). Otsima võib igaüks minna endale sobival ajal, üksi või mitmekesi, seltsis on segasem, matkates mõnusam J Kes aarde leiab, paneb end sealsamas märkmikusse kirja, lisab aardele väikese meene ja võib endale võtta väikese vidina, kuid aardekast peab jääma samasse paika! Kel arvuti taga istumist, võib vahetevahel blogisse kommentaare lisada, olen väga tänulik igasuguse tagasiside eest.

Neeme kooli kevad on kiire ja kirju, soovin seda Teilegi! Virgutavaid hetki looduses ja loodusega, kõige parem muidugi kui looduse mängureeglitesse sekkumata ja ümbritsevat mõjutamata!

õp Tiina Ojasson-Võsa

Neeme Algkool

Jõelähtme vald, Harjumaa

KAVA