Raadiosaade ¥Keskkonnatelk´ jätkub Vikerraadios esmaspäeviti

MTÜ Ökokratt 
Pressiteade
06.09.2010


Raadiosaade „Keskkonnatelk“ jätkub Vikerraadios esmaspäeviti

"Keskkonnatelk" jätkab traditsioonilises stiilis looduse- ja keskkonnateemade arutamist ja uurimist Vikerraadios igapäevaelu saates raadiomagasin Huvitaja  ühe osana esmaspäeviti.

Huvitaja on eetris esmaspäeviti kell 10.05-11.30 ja kordusena teisipäeviti algusega kell 01.00. Looduse- ja keskkonnateemade saatejuhiks esmaspäeviti on Rahvusringhäälingu ajakirjanik Sven Paulus.

Uue hooaja esimene saade oli eetris 6. septembril 2010.

Raadiosaates mõtiskleme selle üle, kuidas saame kõik loodust säästa ja oma eluviise muutes puhtamalt elada. Kui oleks kasutusel mõiste "igamehe loodus- ja keskkonnahoid", peegeldaks see just "Keskkonnatelgi" ideed. Saate pealkirja kohaselt võtamegi aegajalt nurgast seljakoti ja telgi ning kutsume kuulaja kaasa rännakutele puhtasse loodusesse. Käime läbi Eesti matkarajad ning pistame nina näiteks sipelgapessa või püüame "selgeks saada" linnukeele. Seega käsitleme saates nii keskkonna- kui loodusteemasid. Kindlasti kajastatakse saates sündmusi Eesti haridusasutustes kohapeal ning ka omavalitsused saavad võimaluse tutvustada oma tegemisi. Lühidalt öeldes edastab raadiosaade Keskkonnatelk kuulajateni mõtte „Loodus õpetab: säästa, ära saasta!“

Raadiosaadet toetavad Sihtasutus Keskkonna Investeeringutekeskus ja MTÜ Ökokratt.

Raadisaade „Keskkonnatelk“ on olnud eetris alates 2006.aasta jaanuarist Kadri Valneri juhtimisel, kelle panust järjepideva ja  populaarse raadiosaate väljaarendamisel hindame kõrgelt.
Alates 2010. septembrist jätkub raadiosaade keskkonnatelk Sihtasutus Keskkonna Investeeringutekeskus ning MTÜ Ökokratt ja teiste kaasrahastajate  toel.

Lisainfo:
Jane Adler
MTÜ Ökokratt
GSM +372 51 48591
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
www.keskkonnatelk.ee
www.okokratt.ee