Pressiteated 2005

Keskkonnatelk alustab messil ´SUVI 2005¡

Keskkonnatelk alustab hooaega eeloleval nädalavahetusel Tartumaal, osaledes 12.–13. märtsil puhkuse- ja vabaaja messil ´Suvi 2005¡.

Tartu Näitused messikeskuse A-halli püstitatud Keskkonnatelgis on esindatud ligi paarkümmend organisatsiooni üle Eesti. Kohal on ¡Ehedate elamuste¡ esindajad  Lahemaalt, puukujumeistrid, massöörid- tervisetaastajad, metsaeksperdid, looduslõhna ja -õli asjatundjad, matkade korraldajad, mahetoodanguga kauplejad, loodustalu perenaine jpt.

Näha saab maastikuvibu varustust ja lihasenergial töötavaid elektriseadmeid ning OffRoad´i Landroveri autoklubist. Võimalus on osaleda äraarvamismängudes ja mitmetes keskkonnaviktoriinides.

Keskkonnatelgis on tegevust ka pere noorematele. Lapsed saavad meisterdada ja õppida loodustarkust Mamsel Janika loovuskoolis.

Eriti ootame Keskkonnatelki neid, kes tahavad luua kontakte koolilaste keskkonnateadlikkuse arendamiseks ning teha koostööd teiste roheliste organisatsioonidega üle Eesti.

Vabaaja mess SUVI ja Keskkonnatelk on külastajatele avatud laupäeval kell 10–20 ning pühapäeval kell 10–17.

Keskkonnatelk tegutseb alates 2003 aastast ning seda korraldab MTÜ Ökokratt.

 

MTÜ Ökokratt

 

Täiendav informatsioon:

Priit Adler

MTÜ Ökokratt

Tel 606 6391

GSM 513 2149

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.okokratt.ee