Paunvere

Ehedaid töövõtteid õpetatakse väljanäitusel kohalike poolt

Paunveres toimub 24. septembril algusega kell 9.00 VIII Suur Paunvere Väljanäitus, kus osaleb loodussõprade ühine katusealune - Keskkonnatelk.

 

Konni talu peremees Ülo Laurend ja tema arvukas saatjaskond Vahi külast Tabivere vallast tutvustavad ehedat rukkilõikust ja talukombeid möödanikust, lisaks veel Kurepesa talu tervisetooted proua Ilme Roosmäelt.

Paunvere poiste mängumaadel, sealhulgas  Amme jõel,  on seekord võimalik sõita kanuul, külastada rändavat sauna,  maitsta mahepõllutooted, jätta oma noored võsukesed Mamsel Jaanika mängutuppa, muretseda ehtsast puidust söögiriistad, huvituda naabrivalvest ja maarjakase kasvatamisest, maitsta puhastatud vett, sõita elektrirolleriga ja palju muud huvitavat ning põnevat. Kõigil väljanäituse külalistel on võimalus jälgiga slaidiprogramme ning filme loodusest ja osaleda põnevas äraarvamismängus ¥Mis siin on ?´ ja  ¥Käbimängus´.

 

Keskkonnatelk on osalenud käesoleva aasta seitsme kuuga 13 vabaõhuüritusel, mida on ühtekokku külastanud ligi 70 000 külastajat.

 

Keskkonnatelgis selgitatakse inimestele keskkonnaprobleemide tekkepõhjuseid ning olemust, et mõista looduskaitse vajalikkust ja inimtegevuse mõju loodusele ning iga inimese osa selles. Keskkonnatelgi eesmärk on tõsta inimeste keskkonnateadlikkust ning levitada säästvat elu- ja mõtteviisi.

 

Keskkonnatelk tegutseb alates 2003. aastast ning seda korraldab MTÜ Ökokratt.

 

MTÜ Ökokratt

 

Täiendav informatsioon:

Aare Adler

MTÜ Ökokratt

GSM 50 20 579

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.okokratt.ee