Kuusalu Kevadlaat

Pressiteade

MTÜ Ökokratt

24.04.2005

 Miks just lehtpuu ja minikitsed ?

Tuleval nädalavahetusel 1. mail osaleb  Keskkonnatelk  Kuusalu Kevadlaadal.

Keskkonnatelgis on seekord võimalik jälgida Eesti Metsaameti tellimisel valminud Juhan Aare filmi ´Miks just lehtpuu?¡. Filmis näidatakse, kuidas istutada lehtpuid. Samas on võimalik kella 13-14 vahel  kohtuda ning esitada küsimusi filmi autorile Juhan Aarele. Keskkonnatelgi eeshoovis on kepsutamas Kristiina ja Raimo minikitsed Kaberneemest ning lambad Sõitmelt.

Keskkonnatelgis on külastajaid ootamas 19-aastane ning 3,5 meetri pikkune tiigerpüüton Edgar, keda on võimalik pildistada oma fotoaparaadiga.

Kogemusi jagavad huviseltsi ¥Põimik´ liikmed, kes õpetavad kohapeal pajuvitstest punumist. Kuidas ehedalt aega veeta ning ennast looduslikult kosutada, pakuvad ¡Ehedate elamuste¡ esindajad  Lahemaalt, massöörid- tervisetaastajad, looduslõhna asjatundjad, meresüsta- ja kanuumatkade korraldajad, mahetoodanguga kauplejad ja lastelaagrite korraldajad. Kohapealt saab infot looduse kaitsjatelt ning maarjakase ekspertidelt. Silmailu pakuvad puukujumeistrid.

Külastajad-lapsed on oodatud meisterdama mamsel Jaanika ja Kristina loovuskooli!

Eriti ootame Keskkonnatelki neid, kes tahavad luua kontakte koolilaste keskkonnateadlikkuse arendamiseks ning teha koostööd teiste roheliste organisatsioonidega üle Eesti.

Keskkonnatelki olete oodatud 1. mail kell 9.00 -16.00.

 

Järgmine võimalus Keskkonnatelki külastada on 6.-8. mail roheliste rattaretkel ¥Kuidas elad, Otepää ?´.

 

Keskkonnatelk tegutseb alates 2003. aastast ning seda korraldab MTÜ Ökokratt.

 MTÜ Ökokratt

 

Täiendav informatsioon:

Aare Adler

MTÜ Ökokratt

projektijuht

GSM 5020579

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.okokratt.ee