SEMINARI KAVA
5. aprill 2006, Nõo vallamaja (samas ka rahvamaja)
koolituse algus kell 10, lõpp kell 16.20
eeldatavad osavõtjad: Jõgevamaa, Tartumaa
9.40 -10.00 Osalejate registreerimine. Kogunemine ja saabumise kohv
10.00 - 10.05 Tervituskõne Rain Sangernebo, Nõo vallavanem
10.05-10.10 Sissejuhatus Kaja Riiberg MTÜ Ökokratt projektijuht
10.10 -10.25 Keskkonnanädala läbiviimine ei ole keeruline!
Maire Kubri, Nõo lasteaia Krõll juhataja räägib 2005 tehtust ja 2006 plaanidest
10.25 -11.10 Kes elab vees?
Külli Kalamees-Pani, Tartu Keskkonnahariduse Keskus,
koolituskeskuse koordinaator
11.10 - 13.00 Metoodikaõpe Kes elab vees?
Külli Kalamees-Pani
13.00 - 13.25 Lõuna
13.25 -13.40 Kes elab avaveelises reoveepuhastis?
Martin Maddison, Tartu Ülikooli keskonnatehnoloogia eriala doktorant
13.40 - 14.10 Kuidas jäädvustada loodust?
Peeter Vissak, looduse ja fotomees Puhtult
14.10 - 14.40 I Liia Kanemägi etendus iidsetest veemuistenditest, -legendidest ja lauludest
II Filmietendus Kes elavad vees? Klounid Piip ja Tuut
14.40 -14.55 ´Kalad elavad vees¡ tantsu ettekanne.
Juhendaja Ljuda Loss Petsi Spordiklubist
14.55 - 15.50 Meediaõpe Ia Mihkels, Tartu Postimees, toimetaja
15.50 -16.20 Rühmatööna valmib pressiteade
Seminarile on registreerunud:
Moonika Aunpuu Jõgevamaa Keskkonnateenistus
Maire Kubri Nõo Lasteaed Krõll
? Nõo Lasteaed Krõll
? Nõo Lasteaed Krõll
Triinu Pertels Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus
Gea Järvela Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus
Katri Haaviste Jõgeva aleviku Lasteaed
Epp Veiman Jõgeva aleviku Lasteaed
Anne Ruubel Rõngu Lasteaed
Thea Kaiv Tartu Lasteaed Rukkilill
Ly Griðakov Tartu Lasteaed Rukkilill
Signe Kallas Luke lasteaed Segasumma
Aili Kallas Luke lasteaed Segasumma
Vello Lukk Jõgeva Vallavalitsus
Monika Maasing Jõgeva Vallavalitsus
Külli Kund Lasteaed Karukell
Alje Kopti Laiuse Lasteaed
Epp Veinmann Jõgeva AK LA
Kaja Reiman Siimusti LA AK
Aili Vandler Kuremaa LA AK
Viive Pajula Vaimastvere LA PK
Merle Siimann Lähte Lasteaed
Ülle Tampel Lähte Lasteaed
Maire Vares Lähte Lasteaed
Signe Räppo Lähte Lasteaed
Terje Ott Kõrveküla Lasteaed
Liina Miidla Kõrveküla Lasteaed
Marje Kerge Kõrveküla Lasteaed
Tea Nõmme Kõrveküla Lasteaed
Tea Pendla Kõrveküla Lasteaed
Liina Tamm Konguta Kool
Meelika Aruots Konguta Kool
Karmen Luik Konguta Kool
Astrid Külaots Konguta Kool
Inga Hanni Konguta Kool
Kai Arumets Konguta Kool
Katre Sisask Laeva Põhikool
Eha Jans Rõngu Keskkool
Marika Väärsi Valguta LA- AK
Anne Ruubel Rõngu Lasteaed
Toomas Klein Rõngu VV
Elvi Laats Laeva LA
Merle Raiküla Laeva LA
Külvi Kipper Kõrveküla Põhikool
Liisi Kärsin Kõrveküla Põhikool
Jane Müllerson Esku-Kamari kool
Ene Vaht Lustivere Põhikool
Maire Martins Adavere Lasteaed
Aili Tähepõld Torma Põhikool
Anneli Mölder Tartu Emajõe Kool
Pille Toome Tartu Emajõe Kool